Vi som arbetar på Min Skola Norsborg

Vårt arbetslag består av speciallärare, lärare, yrkeslärare och elevassistenter. Skolhälsovården bedrivs av Skolhälsan.

Rektor: Eva Jansson | Tel. 08-400 289 51

Eva Jansson : Rektor

Eva Jansson

Rektor

073-522 74 51
eva.jansson@min-skola.se
Mathias Qvarnström : Biträdande rektor/SYV

Mathias Qvarnström

Biträdande rektor/SYV

073-522 74 44
mathias.qvarnstrom@min-skola.se
Kristina Holm : Lärare

Kristina Holm

Lärare


kristina.holm@min-skola.se
Helena Palmquist : Lärare

Helena Palmquist

Lärare


helena.palmquist@min-skola.se
Johanna Stange : Djurlärare

Johanna Stange

Djurlärare

08-40028943 / 073-5227443
johanna.stange@min-skola.se
Emmy Polbratt : Lärare och elevassistent Föräldraledig

Emmy Polbratt

Lärare och elevassistent Föräldraledig


emmy.polbratt@min-skola.se
Olivia Randström : Elevassistent

Olivia Randström

Elevassistent


Nez Can : Elevassistent på nationella programmet

Nez Can

Elevassistent på nationella programmet


nezahat.can@min-skola.se
Fanny Wiidh : Lärare

Fanny Wiidh

Lärare


fanny.wiidh@min-skola.se
Eva Nilsson : Specialpedagog på individuella programmet

Eva Nilsson

Specialpedagog på individuella programmet


eva.nilsson@min-skola.se
Mika Degeby : Lärare på individuella programmet

Mika Degeby

Lärare på individuella programmet


mika.degeby@min-skola.se
Linda Forsman : Elevassistent på individuella programmet

Linda Forsman

Elevassistent på individuella programmet


linda.forsman@min-skola.se
Evelina Hellstrand : Elevassistent på individuella programmet

Evelina Hellstrand

Elevassistent på individuella programmet


evelina.hellstrand@min-skola.se
Amir Hossain : Elevassistent på individuella programmet

Amir Hossain

Elevassistent på individuella programmet


amir.hossain@min-skola.se