Vi som arbetar på Min Skola Norsborg

Vårt arbetslag består av speciallärare, lärare, yrkeslärare och elevassistenter. Skolhälsovården bedrivs av Skolhälsan. Skolan anlitar regelbundet skolpsykologen Annelie Haugdal för konsultation, handledning och elevsamtal.

Rektor: Eva Jansson | Tel. 08-400 289 51

Eva Jansson : Rektor

Eva Jansson

Rektor

073-522 74 51
eva.jansson@min-skola.se
Mathias Qvarnström : Studie- och yrkesvägledare & APL- Samordnare

Mathias Qvarnström

Studie- och yrkesvägledare & APL- Samordnare

073-522 74 44
mathias.qvarnstrom@min-skola.se
Kristina Holm : Lärare<br>

Kristina Holm

Lärare


kristina.holm@min-skola.se
Helena Palmquist : Lärare

Helena Palmquist

Lärare


helena.palmquist@min-skola.se
Johanna Stange : Djurlärare

Johanna Stange

Djurlärare

08-40028943 / 073-5227443
johanna.stange@min-skola.se
Fanny Kungsman : Lärare och elevassistent (tjänstledig för studier)

Fanny Kungsman

Lärare och elevassistent (tjänstledig för studier)


fanny.kungsman@min-skola.se
Emmy Polbratt : Lärare och elevassistent

Emmy Polbratt

Lärare och elevassistent


Eva Nilsson : Specialpedagog på Individuella programmet

Eva Nilsson

Specialpedagog på Individuella programmet


eva.nilsson@min-skola.se
Linda Forsman : Elevassistent på individuella programmet

Linda Forsman

Elevassistent på individuella programmet


linda.forsman@min-skola.se
Evelina Hellstrand : Elevassistent på individuella programmet

Evelina Hellstrand

Elevassistent på individuella programmet


evelina.hellstrand@min-skola.se
Amir Hossain : Elevassistent på individuella programmet

Amir Hossain

Elevassistent på individuella programmet


amir.hossain@min-skola.se